Відмінність переведення від переміщення 20-03-2017, 09:25
Чинним законодавством передбачено такі види переведення:
Одним із найпоширеніших видів переведення є – переведення на іншу роботу. Передумовами такого переведення, насамперед, можуть слугувати:
Правовою підставою для ініціювання постійного переведення працівника на іншу роботу є службова записка керівника відповідного відокремленого підрозділу або заява, подана працівником особисто. Для оформлення переведення керівник повинен видати належним чином завірений розпорядчий акт. Переведенням працівника на роботу в інший населений пункт є складнішим і за підставами, і за оформленням. Зазвичай такий вид переведення здійснюється шляхом направлення співробітника на роботу до іншого відокремленого підрозділу компанії, розташованого в іншому населеному пункті, або шляхом зміни місця розташування самої компанії. Інакше регулюються тимчасові переведення працівників на іншу роботу, що не передбачена трудовим договором. У разі такого переведення потрібна на це згода працівника, а рішення про тимчасове переведення оформлюється відповідним наказом керівника, в якому встановлюється строк такого переведення. У випадку, якщо працівника тимчасово переводять для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, виробничих аварій та ін. , його згода на це не потрібна. Для організації тимчасового переведення працівників роботодавець повинен враховувати такі фактори:
Переміщення працівників Переміщення працівників в тій самій організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій самій місцевості, доручення роботи на іншому механізмі чи агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором не вважається переведенням на іншу роботу. Переміщення працівника не потребує його згоди на це. |
Навігація
Популярне
Голосування
Яка інформація вам потрібна на сайті?
Календар
|